Fabrika Otomasyonu
Fabrika içersindeki makina,ekipman ve sistemlerin kablosuz iletişim ve koordinasyonu.Endüstri 4.0 konsepti ile akıllı cihazların hakimiyeti ve fabrika içi otomasyonların kablosuz RF iletişime taşınması.
Proses Kontrol
Enerji,kimya,metalurji,otomotiv,sağlık,taşımacılık,tarım,eğitim v.b pek çok sektörde; işletmeler içersindeki proseslerin düzenlenmesi ve izlenebilir yapıya kavuşturulmasında kablosuz RF  teknolojiler.
Su-atık su izleme & kontrol 
Su depoları,atıksu arıtma tesisleri,hidroelektrik santraller gibi uygulama alanlarında tesis içi veya uzak mesafe izleme ve kontrol otomasyonlarında kablosuz çözümlerin devreye alınması.

Endüstriyel Otomasyon

Bina Otomasyonu & Hastane Otomasyonu
Endüstriyel tesisler, rezidans binaları, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları için yeni nesil akıllı cihazlarla otomasyon çözümleri.
Endüstriyel izleme & kontrol (SCADA)
Endüstrinin her alanında ;sıcaklık, basınç, nem, akım, gerilim, seviye, açık-kapalı kontak v.b. fiziksel büyüklüklerin uzaktan kablosuz olarak izlenmesi ve aktif otomasyonların kontrol edilmesine dayalı sistemler, telemetri ve SCADA projeleri.
Tarım, Seracılık ve Sulama Teknolojileri
Tarım sektöründe ; sera otomasyonlarının kablosuz çözümleri.Toprak ve sera ortamı sıcaklık,nem ve ortam hava koşullarının izlenebildiği bütünleşik kablosuz kontrol sistemleri.