Endüstriyel Otomasyon

KABLOSUZ

OTOMASYON

ÇÖZÜMLERİ

Fabrika Otomasyonu
Fabrika içersindeki makina,ekipman ve sistemlerin kablosuz iletişim ve koordinasyonu.Endüstri 4.0 konsepti ile akıllı cihazların hakimiyeti ve fabrika içi otomasyonların kablosuz RF iletişime taşınması.
Bina Otomasyonu & Hastane Otomasyonu
Endüstriyel tesisler, rezidans binaları, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları için yeni nesil akıllı cihazlarla otomasyon çözümleri.
Proses Kontrol
Enerji,kimya,metalurji,otomotiv,sağlık,taşımacılık,tarım,eğitim v.b pek çok sektörde; işletmeler içersindeki proseslerin düzenlenmesi ve izlenebilir yapıya kavuşturulmasında kablosuz RF  teknolojiler.
Endüstriyel izleme & kontrol (SCADA)
Endüstrinin her alanında ;sıcaklık, basınç, nem, akım, gerilim, seviye, açık-kapalı kontak v.b. fiziksel büyüklüklerin uzaktan kablosuz olarak izlenmesi ve aktif otomasyonların kontrol edilmesine dayalı sistemler, telemetri ve SCADA projeleri.
Su-atık su izleme & kontrol 
Su depoları,atıksu arıtma tesisleri,hidroelektrik santraller gibi uygulama alanlarında tesis içi veya uzak mesafe izleme ve kontrol otomasyonlarında kablosuz çözümlerin devreye alınması.
Tarım, Seracılık ve Sulama Teknolojileri
Tarım sektöründe ; sera otomasyonlarının kablosuz çözümleri.Toprak ve sera ortamı sıcaklık,nem ve ortam hava koşullarının izlenebildiği bütünleşik kablosuz kontrol sistemleri.