Network & Bulut Çözümleri

BULUT BİLİŞİM

ÇÖZÜMLERİ

LAN/WAN -WLAN Çözümleri
Network altyapınız, işinize ayak uydurabiliyor mu? LAN, WAN, WLAN, Load Balancing teknolojileri, yapısal kablolama, network yönetimi, tasarım, entegrasyon ve destek hizmetlerimiz ile güçlenen network altyapınız, rekabet avantajınız olsun..
Network Güvenlik Çözümleri
Geniş Alan Ağı Güvenliği,Kablosuz Alan Ağı Güvenliği,Ağ Erişim Kontrolü (NAC),E-Posta Güvenliği,Güvenlik Duvarı (Firewall),Web Güvenliği,Sunucu Güvenliği,Saldırı Algılama ve Önleme Sistemleri (IPS),Uzaktan Güvenli Erişim (VPN), Web Sunucu Güvenliği (WAF),Veri Güvenliği Çözümleri,5651 Sayılı Yasa Çözümleri
Bulut Bilişim Çözümleri

Kritik iş uygulamalarınızı çalıştırdığınız sistemi, bulut bilişim üzerinden altyapı gerekliliklerine uygun olarak oluşturur böylece çalışmalarınıza kesintisiz ve performans problemi yaşamadan devam edebilirsiniz.

Yapısal Kablolama ve Altyapı
Yapısal kablolama, teknoloji altyapı ekipmanları arasında en uzun süre kullanılan ve kurulum sonrası değişimin oldukça masraflı olduğu bileşenidir. Tasarımı veya uygulaması yanlış yapılmış yapısal kablolamalar, ağ problemlerinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.
Network Yönetimi ve Raporlama Çözümleri
Ağ içerisindeki tüm veri iletişim hareketlerini, güvenlik açıklarını, potansiyel tehdit ve saldırıları, güncellemeleri, kaynak/hedef analizlerini aktif olarak izlemek ve raporlamak, kurumsal sistem güvenliğinin ayrılmaz parçasıdır.