Veri Merkezi & Sunucu Çözümleri

KONSOLİDASYON

 SANALLAŞTIRMA

&

Sanallaştırma & Konsolidasyon

Birçok fiziksel sunucuyu, tek bir fiziksel sunucu üzerinde çalışan sanal sunucular olarak konsolide ederek,sunucu kaynaklarınızı çok daha efektif kullanabilirsiniz.

Felaket Kurtarma Çözümleri
BT sistemlerinizi iç ve dış tehditlere,kesintilere,doğal afet ve saldırılara karşı korumak için kapsamlı çözümler öneriyoruz.
Olağanüstü bir durumda mümkün olan en kısa sürede müdehale ile operasyon kesintisi ve veri kaybını önleyen sistemler en kısa sürede devreye girmelidir.
Veri Depolama & Yedekleme
Gerek büyük ölçekli verilerin yönetilmesi,gerekse verilerin katmanlı bir disk yapısı üzerinde saklanması için öncelikli bir analiz sonrası ; operasyonel verimlilik,performans ve veri güvenliği beklentilerine en uygun çözümü üretiyoruz.
Veri Merkezi Kurulumu
Veri merkezlerinin temel varlık sebebi iş sürekliliği,veri güvenliği,felaket kurtarma,esneklik ve yedeklilik servisleridir.Doğru tasarlanıp kurulan bir veri merkezi; yüksek performans,kolay yönetim,ölçeklenebilme ve uygun işletme maliyetini sağlayacaktır.
Sunucu Sistemleri
Uygulamalarınız için doğru sunucuların seçilmesi,uygun konfigürasyonların hazırlanması ve etkin şekilde yönetilmesi ile beklentilerinizi sağlayabilirsiniz.Teknik ekibimizle,marka bağımsız sunucu çözümleri sunarak,operasyonel verimliliğinize katkı sağlıyoruz.
BT Güvenliği Çözümleri
Kullanıcıların,her ortamdan,kesintisiz ve kolay erişim talebi,giderek artan ve karmaşıklaşan tehditler ve zorunlu yasal düzenlemeler,kapsamlı güvenlik çözümlerini kaçınılmaz kılıyor.